Vabljeni na kegljišče PORTOVAL

Septabene ebanner 200x300px

5.krog DP dečki deklice v Pivki

taborska-krkaPivka, 6.10.2019

V Pivki so najmlajši kegljači Krke odigrali peti krog letošnjega državnega prvenstva za mlajše kategorije. Najboljšo uvrstitev Krkašev je tudi tokrat dosegla Laura, ki je bila s 532 podrtimi keglji prva v kategoriji deklic do 13 let in po petih nastopih prepričljivo vodi v tej kategoriji. V isti kategoriji je bila Tia 2. s 476 keglji in je prav tako druga tudi skupno. Alina je podrla 439 kegljev in je v skupni razvrstitvi na 8.mestu.
Pri dečkih je v kategoriji do 15 let najboljši rezultat dosegel Aljaž s 513 keglji, Ed pa je podrl en kegelj manj. V skupnem seštevku je Aljaž 10., Ed pa 16. Seveda lahko precej popravita svojo končno uvrstitev, ker se po 7 nastopih odštejeta dva najslabša rezultata, njima pa manjka en nastop.
V kategoriji do 11 let sta nastopila Tjaša in Aljaž Krajnc, katerima je bil to drugi nastop in zato rezultat manj pomemben.